| 🥇 |
V Liceum - Bielsko-Biała |
85.08% | 100% |
94.13% | 100% |
97.83% | 100% |
| 🥈 |
IV Liceum im. Stanisława Staszica - Sosnowiec |
81.86% | 100% |
90.77% | 100% |
97.87% | 100% |
| 🥉 |
Niepubliczne Liceum SMS Polskiego Związku Piłki Siatkowej im. Agaty Mróz Olszewskiej - Szczyrk |
83.17% | 100% |
88.33% | 100% |
96.83% | 100% |
| 4. |
I Liceum im. Mikołaja Kopernika - Bielsko-Biała |
80.11% | 100% |
90.07% | 100% |
95.75% | 100% |
| 5. |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. F. Modrzewskiego - Rybnik |
78.79% | 100% |
90.01% | 99.26% |
96.81% | 100% |
| 6. |
Publiczne Liceum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej - Chorzów |
77.35% | 100% |
88.52% | 100% |
96.16% | 100% |
| 7. |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Katowice |
73.39% | 99.41% |
88.63% | 100% |
96.61% | 100% |
| 8. |
VIII Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie - Katowice |
66.8% | 99.29% |
93.11% | 100% |
97.3% | 100% |
| 9. |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Bielsko-Biała |
78.14% | 100% |
82.92% | 100% |
95.83% | 100% |
| 10. |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego - Gliwice |
69.34% | 100% |
88.66% | 98.78% |
97.31% | 100% |
| 11. |
Akademickie Liceum Politechniki Śląskiej - Gliwice |
63.23% | 100% |
95.08% | 100% |
96.33% | 100% |
| 12. |
II Liceum im. Stanisława Staszica - Tarnowskie Góry |
72.69% | 100% |
87.03% | 100% |
94.65% | 100% |
| 13. |
Akademickie Liceum Politechniki Śląskiej - Rybnik |
72.98% | 100% |
89.24% | 100% |
91.89% | 100% |
| 14. |
Liceum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego - Bielsko-Biała |
75.74% | 100% |
80.57% | 100% |
96.89% | 100% |
| 15. |
Dwujęzyczne Liceum im. Władysława Kopalińskiego - Bielsko-Biała |
78.96% | 100% |
76.4% | 96% |
97.67% | 100% |
| 16. |
V Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga - Gliwice |
71.07% | 100% |
86.43% | 100% |
94.39% | 100% |
| 17. |
Liceum Zgromadzenia Córek Bożej Miłości - Bielsko-Biała |
80.68% | 100% |
81.76% | 100% |
89.34% | 100% |
| 18. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich - Rybnik |
74.49% | 100% |
81.11% | 100% |
95.35% | 100% |
| 19. |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej - Katowice |
68.07% | 99.07% |
86.19% | 99.07% |
96.26% | 100% |
| 20. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Chorzów |
69.44% | 100% |
85.79% | 100% |
94.62% | 99.39% |
| 21. |
Katolickie Liceum im. ks. Jana Twardowskiego - Zabrze |
72.6% | 100% |
78.8% | 100% |
98.2% | 100% |
| 22. |
I Liceum im. Leona Kruczkowskiego - Tychy |
68.59% | 99.31% |
84.4% | 100% |
96.33% | 100% |
| 23. |
I Liceum im. Bolesława Chrobrego - Pszczyna |
74.58% | 100% |
82.01% | 100% |
92.66% | 100% |
| 24. |
I Liceum im. M. Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi - Katowice |
69.61% | 100% |
84.58% | 100% |
94.62% | 100% |
| 25. |
Liceum Filomata - Gliwice |
74.06% | 100% |
81% | 96.88% |
93.31% | 100% |
| 26. |
Liceum Towarzystwa Ewangelickiego - Cieszyn |
69.92% | 100% |
82.54% | 100% |
95.76% | 100% |
| 27. |
I Społeczne Liceum im. Stanisława Konarskiego STO - Katowice |
72.93% | 100% |
78.8% | 93.33% |
96.13% | 100% |
| 28. |
II Liceum im. Heleny Malczewskiej - Zawiercie |
76.74% | 100% |
79.82% | 96.8% |
89.94% | 99.2% |
| 29. |
II Liceum im. Czesława Miłosza - Jaworzno |
79.91% | 100% |
77.32% | 100% |
88.28% | 100% |
| 30. |
IX Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Częstochowa |
75.54% | 100% |
80.38% | 98.51% |
89.32% | 98.48% |
| 31. |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Gustawa Morcinka - Ruda Śląska |
71.61% | 100% |
82.51% | 98.78% |
90.76% | 98.78% |
| 32. |
VIII Liceum - Bielsko-Biała |
69.69% | 100% |
80.12% | 100% |
93.67% | 100% |
| 33. |
II Liceum im. Adama Mickiewicza - Racibórz |
73.65% | 100% |
79.7% | 97.32% |
89.01% | 99.32% |
| 34. |
II Liceum im. Romualda Traugutta - Częstochowa |
67.92% | 100% |
82.29% | 100% |
91.42% | 97.46% |
| 35. |
Katolickie Liceum im. bł. ks. Emila Szramka - Katowice |
63.25% | 100% |
80.83% | 100% |
96.73% | 100% |
| 36. |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Zabrze |
68.67% | 99.4% |
77.9% | 99.4% |
93.95% | 99.39% |
| 37. |
Państwowa Szkoła Muzyczna II Stopnia - Częstochowa |
75.1% | 100% |
77.62% | 100% |
87.8% | 100% |
| 38. |
II Liceum im. Stefana Żeromskiego - Dąbrowa Górnicza |
62.84% | 100% |
84.59% | 99.32% |
92.26% | 100% |
| 39. |
I Liceum im. Mikołaja Kopernika - Żywiec |
73.75% | 100% |
75.08% | 98.51% |
90.77% | 99% |
| 40. |
I Liceum im. Karola Miarki - Żory |
69.85% | 100% |
77.49% | 98.62% |
91.95% | 100% |
| 41. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Częstochowa |
71.08% | 100% |
77.39% | 99.3% |
90.22% | 100% |
| 42. |
II Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida - Tychy |
67.65% | 100% |
76.2% | 98.91% |
94.23% | 100% |
| 43. |
IV Liceum im. Orląt Lwowskich - Gliwice |
65.46% | 98.77% |
79.32% | 99.38% |
92.94% | 100% |
| 44. |
I Liceum im. 14 Pułku Powstańców Śląskich - Wodzisław Śląski |
68.35% | 99.05% |
80.79% | 99.05% |
88.46% | 99.52% |
| 45. |
V Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego - Dąbrowa Górnicza |
69.29% | 99.28% |
72.75% | 99.28% |
94.95% | 100% |
| 46. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego RKS Raków - Częstochowa |
69.65% | 95% |
77.2% | 100% |
89.2% | 100% |
| 47. |
II Liceum im. Emilii Plater - Sosnowiec |
73.33% | 100% |
73.12% | 98.74% |
89.09% | 98.73% |
| 48. |
II Liceum im. Mikołaja Kopernika - Cieszyn |
65.64% | 98.84% |
78.16% | 98.27% |
91.65% | 99.42% |
| 49. |
Technikum nr 1 - Gliwice |
58.08% | 98.61% |
83.36% | 100% |
94% | 100% |
| 50. |
III Liceum im. Stefana Batorego - Chorzów |
67.76% | 100% |
74.86% | 100% |
92.66% | 100% |