| 🥇 |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Katowice |
74% | 100% |
88% | 100% |
96% | 100% |
| 🥈 |
V Liceum - Bielsko-Biała |
68% | 100% |
94% | 100% |
95% | 100% |
| 🥉 |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego - Gliwice |
66% | 100% |
90% | 100% |
95% | 98.8% |
| 4. |
VIII Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie - Katowice |
65% | 99.4% |
89% | 100% |
96% | 100% |
| 5. |
V Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga - Gliwice |
67% | 100% |
87% | 100% |
95% | 100% |
| 6. |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Bielsko-Biała |
70% | 100% |
84% | 100% |
94% | 100% |
| 7. |
I Liceum im. Mikołaja Kopernika - Bielsko-Biała |
72% | 100% |
79% | 99% |
94% | 100% |
| 8. |
Liceum Zgromadzenia Córek Bożej Miłości - Bielsko-Biała |
60% | 100% |
86% | 100% |
90% | 100% |
| 9. |
I Liceum im. M. Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi - Katowice |
62% | 100% |
82% | 99.2% |
91% | 100% |
| 10. |
II Liceum im. Romualda Traugutta - Częstochowa |
65% | 100% |
78% | 100% |
91% | 100% |
| 11. |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej - Katowice |
65% | 100% |
76% | 100% |
92% | 100% |
| 12. |
IV Liceum im. Henryka Sienkiewicza - Częstochowa |
62% | 98.3% |
79% | 99.2% |
91% | 99.5% |
| 13. |
IV Liceum im. Orląt Lwowskich - Gliwice |
66% | 100% |
75% | 98.9% |
86% | 98.9% |
| 14. |
Technikum nr 1 - Gliwice |
62% | 100% |
76% | 98.8% |
88% | 100% |
| 15. |
Technikum nr 17 - Katowice |
61% | 98.7% |
80% | 99.6% |
82% | 99.1% |
| 16. |
II Liceum im. Walerego Wróblewskiego - Gliwice |
66% | 100% |
69% | 96.2% |
88% | 100% |
| 17. |
IX Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Częstochowa |
61% | 99.1% |
74% | 98.7% |
86% | 100% |
| 18. |
IV Liceum im. gen. Stanisława Maczka - Katowice |
64% | 100% |
67% | 98.1% |
89% | 100% |
| 19. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Częstochowa |
61% | 100% |
70% | 99.5% |
86% | 100% |
| 20. |
IV Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Bielsko-Biała |
60% | 99.4% |
71% | 98.8% |
85% | 100% |
| 21. |
VIII Liceum - Bielsko-Biała |
57% | 100% |
70% | 98.4% |
86% | 100% |
| 22. |
VII Liceum im. Mikołaja Kopernika - Częstochowa |
60% | 99% |
69% | 98.1% |
84% | 100% |
| 23. |
X Liceum im. I. J. Paderewskiego - Katowice |
65% | 100% |
59% | 96.4% |
84% | 100% |
| 24. |
Technikum nr 1 - Bielsko-Biała |
60% | 100% |
62% | 98% |
78% | 100% |
| 25. |
VI Liceum z Oddziałami Integracyjnymi - Bielsko-Biała |
64% | 100% |
53% | 88% |
83% | 100% |
| 26. |
Liceum Katolickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Jasnogórskiej - Częstochowa |
54% | 95.8% |
67% | 100% |
78% | 95.7% |
| 27. |
Technikum nr 4 - Katowice |
50% | 100% |
58% | 97.4% |
82% | 100% |
| 28. |
VII Liceum im. Harcerzy Obrońców Katowic - Katowice |
60% | 100% |
52% | 93.8% |
78% | 100% |
| 29. |
Technikum nr 4 - Bielsko-Biała |
56% | 100% |
53% | 90.7% |
80% | 99% |
| 30. |
Technikum nr 3 - Bielsko-Biała |
53% | 94.9% |
60% | 89.9% |
76% | 96.9% |
| 31. |
Technikum nr 3 - Gliwice |
56% | 100% |
57% | 92.2% |
75% | 97% |
| 32. |
II Liceum im. Adama Asnyka - Bielsko-Biała |
59% | 100% |
51% | 97.8% |
78% | 100% |
| 33. |
VII Liceum - Gliwice |
50% | 95.8% |
61% | 89.6% |
76% | 97.9% |
| 34. |
III Liceum - Częstochowa |
50% | 98.9% |
58% | 97.1% |
78% | 99.4% |
| 35. |
Technikum nr 11 - Bielsko-Biała |
53% | 99% |
55% | 97.9% |
78% | 100% |
| 36. |
Technikum nr 2 - Bielsko-Biała |
55% | 100% |
58% | 92.3% |
68% | 92.2% |
| 37. |
III Liceum im. Wincentego Styczyńskiego - Gliwice |
53% | 97.8% |
54% | 93.5% |
72% | 100% |
| 38. |
Technikum nr 2 - Gliwice |
47% | 100% |
41% | 66.7% |
90% | 100% |
| 39. |
Technikum nr 2 - Katowice |
53% | 98.1% |
53% | 90.4% |
71% | 98.1% |
| 40. |
Technikum nr 5 - Częstochowa |
46% | 94.6% |
56% | 90.7% |
74% | 97.5% |
| 41. |
Technikum nr 18 - Katowice |
50% | 100% |
51% | 89.6% |
74% | 94.6% |
| 42. |
VIII Liceum z Oddziałami Integracyjnymi - Gliwice |
49% | 95.5% |
49% | 100% |
76% | 100% |
| 43. |
Technikum nr 1 - Katowice |
53% | 94.6% |
52% | 86.5% |
66% | 97.2% |
| 44. |
XI Liceum Sportowe - Gliwice |
45% | 100% |
57% | 100% |
69% | 100% |
| 45. |
XVIII Liceum - Katowice |
50% | 100% |
39% | 85.7% |
81% | 100% |
| 46. |
X Liceum - Gliwice |
49% | 94.1% |
46% | 76.5% |
75% | 100% |
| 47. |
V Liceum im. Adama Mickiewicza - Częstochowa |
48% | 98.2% |
48% | 84.8% |
71% | 95.8% |
| 48. |
VI Liceum im. Jana Długosza - Katowice |
54% | 100% |
42% | 66.7% |
70% | 88.9% |
| 49. |
XII Liceum - Częstochowa |
56% | 98.7% |
47% | 84.6% |
59% | 90.7% |
| 50. |
VIII Liceum Samorządowe - Częstochowa |
58% | 94.7% |
38% | 68.4% |
66% | 94.7% |