| 🥇 |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Katowice |
86.12% | 100% |
89.72% | 100% |
96.94% | 100% |
| 🥈 |
V Liceum - Bielsko-Biała |
78.79% | 100% |
97.06% | 100% |
96.15% | 100% |
| 🥉 |
VIII Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie - Katowice |
77.38% | 100% |
93.69% | 100% |
95.87% | 100% |
| 4. |
Akademickie Liceum Politechniki Śląskiej - Gliwice |
75% | 100% |
94.38% | 100% |
97.4% | 100% |
| 5. |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Bielsko-Biała |
78.32% | 100% |
90.14% | 100% |
95.52% | 100% |
| 6. |
IV Liceum im. Stanisława Staszica - Sosnowiec |
72.56% | 100% |
92.49% | 99.21% |
96.6% | 100% |
| 7. |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. F. Modrzewskiego - Rybnik |
71.88% | 100% |
93.58% | 100% |
95.31% | 100% |
| 8. |
I Społeczne Liceum im. Stanisława Konarskiego STO - Katowice |
77.36% | 96.43% |
88.07% | 100% |
94.79% | 100% |
| 9. |
VIII Liceum - Bielsko-Biała |
79.26% | 100% |
84.76% | 100% |
94.43% | 100% |
| 10. |
II Liceum im. Stanisława Staszica - Tarnowskie Góry |
75.72% | 100% |
85.88% | 99.38% |
95.84% | 100% |
| 11. |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej - Katowice |
73.12% | 100% |
88.05% | 100% |
96.03% | 100% |
| 12. |
I Liceum im. Mikołaja Kopernika - Bielsko-Biała |
72.72% | 100% |
88.44% | 100% |
95.59% | 100% |
| 13. |
Akademickie Liceum Politechniki Śląskiej - Rybnik |
73.47% | 100% |
89.03% | 100% |
93.77% | 100% |
| 14. |
II Liceum im. Romualda Traugutta - Częstochowa |
75.72% | 100% |
89.83% | 100% |
90.02% | 100% |
| 15. |
Liceum Zgromadzenia Córek Bożej Miłości - Bielsko-Biała |
75.52% | 100% |
87.83% | 100% |
92.1% | 100% |
| 16. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Częstochowa |
79.68% | 100% |
82.41% | 99.26% |
93.11% | 100% |
| 17. |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego - Gliwice |
69.1% | 100% |
89.27% | 100% |
96.04% | 100% |
| 18. |
IV Liceum im. gen. Stanisława Maczka - Katowice |
82.63% | 100% |
77.72% | 100% |
92.89% | 100% |
| 19. |
I Liceum im. Bolesława Chrobrego - Pszczyna |
74.69% | 100% |
84.8% | 100% |
93.59% | 99.17% |
| 20. |
V Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga - Gliwice |
71.17% | 99.45% |
85.73% | 99.45% |
95.87% | 100% |
| 21. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Chorzów |
71.34% | 100% |
85.27% | 100% |
96.14% | 100% |
| 22. |
I Liceum im. Leona Kruczkowskiego - Tychy |
71.73% | 100% |
84.88% | 99.32% |
94.88% | 100% |
| 23. |
Liceum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego - Bielsko-Biała |
67.75% | 98.25% |
86.07% | 100% |
96.51% | 100% |
| 24. |
I Liceum im. M. Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi - Katowice |
76.96% | 100% |
80.89% | 100% |
91.91% | 100% |
| 25. |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. Józefa Tischnera - Wodzisław Śląski |
76.47% | 100% |
79.26% | 100% |
93.67% | 100% |
| 26. |
VII Liceum im. Mikołaja Kopernika - Częstochowa |
74.7% | 100% |
81.83% | 100% |
92.53% | 100% |
| 27. |
IV Liceum im. Henryka Sienkiewicza - Częstochowa |
75.22% | 100% |
80.25% | 98.45% |
92.5% | 100% |
| 28. |
Społeczne Liceum im. W. Korfantego Stowarzyszenia Rodziców i Nauczycieli - Katowice |
69.8% | 100% |
79% | 100% |
98.6% | 100% |
| 29. |
II Liceum im. Czesława Miłosza - Jaworzno |
71.22% | 100% |
83% | 96.36% |
92.8% | 100% |
| 30. |
IX Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Częstochowa |
71.07% | 98.94% |
83.77% | 97.34% |
92.16% | 99.46% |
| 31. |
Liceum Towarzystwa Ewangelickiego - Cieszyn |
73.18% | 100% |
79.17% | 98.59% |
94.06% | 100% |
| 32. |
Liceum Filomata - Gliwice |
73.58% | 100% |
80.51% | 97.78% |
92.31% | 100% |
| 33. |
IV Liceum im. Orląt Lwowskich - Gliwice |
73.44% | 100% |
79.83% | 99.26% |
92.79% | 100% |
| 34. |
III Liceum - Częstochowa |
67.89% | 100% |
84.64% | 100% |
93.45% | 100% |
| 35. |
V Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego - Dąbrowa Górnicza |
73.91% | 100% |
76.73% | 99.38% |
95.31% | 100% |
| 36. |
Katolickie Liceum im. ks. Jana Twardowskiego - Zabrze |
71.73% | 100% |
81.73% | 95.65% |
92% | 100% |
| 37. |
II Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida - Tychy |
72.67% | 99.22% |
78.3% | 98.45% |
94.27% | 100% |
| 38. |
Dwujęzyczne Liceum im. Władysława Kopalińskiego - Bielsko-Biała |
73.47% | 100% |
73.47% | 100% |
97.88% | 100% |
| 39. |
I Liceum im. Jana Smolenia - Bytom |
71.03% | 100% |
82.2% | 100% |
90.88% | 99.3% |
| 40. |
I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich - Rybnik |
66.97% | 99.47% |
80.9% | 100% |
93.52% | 100% |
| 41. |
Akademickie Dwujęzyczne Liceum Oxford Secondary School - Bielsko-Biała |
71.36% | 100% |
73.27% | 90.91% |
96.64% | 100% |
| 42. |
I Liceum im. Antoniego Osuchowskiego - Cieszyn |
70.33% | 100% |
78.92% | 99.42% |
91.78% | 100% |
| 43. |
Publiczne Liceum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej - Chorzów |
62.97% | 100% |
84.37% | 100% |
93.65% | 100% |
| 44. |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Zabrze |
69.4% | 98.31% |
77.98% | 100% |
93.57% | 100% |
| 45. |
Państwowa Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Karola Szymanowskiego - Katowice |
79.7% | 100% |
73.67% | 100% |
87.51% | 100% |
| 46. |
II Liceum im. Heleny Malczewskiej - Zawiercie |
67.94% | 99.32% |
79.71% | 97.96% |
93.04% | 100% |
| 47. |
II Liceum im. Emilii Plater - Sosnowiec |
69.84% | 99.1% |
78.08% | 100% |
92.76% | 100% |
| 48. |
I Liceum im. Waleriana Łukasińskiego - Dąbrowa Górnicza |
71.41% | 100% |
79.33% | 100% |
89.35% | 100% |
| 49. |
Liceum Sióstr Urszulanek UR - Rybnik |
76.11% | 100% |
75% | 96.39% |
88.43% | 100% |
| 50. |
I Liceum im. Karola Miarki - Żory |
72.13% | 100% |
76.68% | 99.21% |
90.62% | 100% |