| 🥇 |
V Liceum - Bielsko-Biała |
71% | 100% |
97% | 100% |
98% | 100% |
| 🥈 |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi - Bielsko-Biała |
71% | 100% |
84% | 100% |
94% | 100% |
| 🥉 |
V Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga - Gliwice |
73% | 99.4% |
82% | 99.4% |
94% | 100% |
| 4. |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Katowice |
66% | 100% |
86% | 100% |
95% | 100% |
| 5. |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego - Gliwice |
67% | 100% |
84% | 100% |
93% | 100% |
| 6. |
I Liceum im. Mikołaja Kopernika - Bielsko-Biała |
69% | 100% |
81% | 100% |
94% | 100% |
| 7. |
VIII Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie - Katowice |
64% | 99% |
85% | 100% |
94% | 100% |
| 8. |
IV Liceum im. Henryka Sienkiewicza - Częstochowa |
73% | 100% |
78% | 98.5% |
91% | 100% |
| 9. |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej - Katowice |
70% | 99.5% |
73% | 99.1% |
93% | 100% |
| 10. |
II Liceum im. Romualda Traugutta - Częstochowa |
70% | 100% |
76% | 100% |
89% | 100% |
| 11. |
II Liceum im. Walerego Wróblewskiego - Gliwice |
72% | 100% |
68% | 97.3% |
90% | 100% |
| 12. |
IX Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Częstochowa |
69% | 99.6% |
73% | 98.4% |
86% | 100% |
| 13. |
I Liceum im. M. Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi - Katowice |
57% | 97.8% |
78% | 99.3% |
91% | 100% |
| 14. |
VIII Liceum - Bielsko-Biała |
68% | 100% |
67% | 100% |
90% | 100% |
| 15. |
Technikum nr 17 - Katowice |
59% | 97.7% |
81% | 100% |
82% | 98.6% |
| 16. |
IV Liceum im. Komisji Edukacji Narodowej - Bielsko-Biała |
65% | 99% |
67% | 96.9% |
86% | 100% |
| 17. |
VII Liceum im. Mikołaja Kopernika - Częstochowa |
64% | 100% |
69% | 98.3% |
84% | 100% |
| 18. |
IV Liceum im. Orląt Lwowskich - Gliwice |
59% | 100% |
72% | 100% |
85% | 100% |
| 19. |
I Liceum im. Juliusza Słowackiego - Częstochowa |
63% | 99.4% |
58% | 97.1% |
82% | 100% |
| 20. |
IV Liceum im. gen. Stanisława Maczka - Katowice |
55% | 100% |
61% | 96.5% |
86% | 100% |
| 21. |
Technikum nr 3 - Gliwice |
57% | 99% |
62% | 94.1% |
78% | 100% |
| 22. |
Technikum nr 3 - Bielsko-Biała |
57% | 96.4% |
58% | 88.9% |
80% | 98.7% |
| 23. |
III Liceum - Częstochowa |
65% | 99.4% |
52% | 91.1% |
75% | 99.4% |
| 24. |
II Liceum im. Adama Asnyka - Bielsko-Biała |
63% | 99.1% |
51% | 92.9% |
78% | 99.1% |
| 25. |
Technikum nr 5 - Częstochowa |
57% | 97.3% |
56% | 86.7% |
78% | 98.3% |
| 26. |
Technikum nr 1 - Bielsko-Biała |
66% | 100% |
51% | 86.1% |
72% | 98% |
| 27. |
Technikum nr 4 - Bielsko-Biała |
64% | 100% |
49% | 81.7% |
76% | 99% |
| 28. |
VIII Liceum z Oddziałami Integracyjnymi - Gliwice |
57% | 100% |
56% | 95.2% |
76% | 100% |
| 29. |
X Liceum im. I. J. Paderewskiego - Katowice |
55% | 98.5% |
49% | 87.3% |
84% | 100% |
| 30. |
V Liceum im. Adama Mickiewicza - Częstochowa |
65% | 100% |
46% | 82.5% |
74% | 98.7% |
| 31. |
Technikum nr 2 - Gliwice |
62% | 71% |
53% | 87% |
70% | 96.5% |
| 32. |
VII Liceum - Gliwice |
59% | 98.9% |
51% | 83.3% |
75% | 98.8% |
| 33. |
Technikum nr 4 - Katowice |
53% | 95% |
48% | 85% |
79% | 100% |
| 34. |
Technikum nr 5 - Gliwice |
59% | 100% |
50% | 81.4% |
68% | 95.8% |
| 35. |
Technikum nr 18 - Katowice |
53% | 93.7% |
48% | 82.5% |
75% | 96.7% |
| 36. |
III Liceum im. Wincentego Styczyńskiego - Gliwice |
55% | 100% |
43% | 87.3% |
76% | 100% |
| 37. |
VI Liceum z Oddziałami Integracyjnymi - Bielsko-Biała |
55% | 100% |
42% | 80.6% |
77% | 100% |
| 38. |
VII Liceum im. Harcerzy Obrońców Katowic - Katowice |
48% | 97.2% |
51% | 83.3% |
74% | 97.2% |
| 39. |
Technikum nr 2 - Bielsko-Biała |
64% | 98.6% |
48% | 80% |
61% | 98.5% |
| 40. |
X Liceum - Gliwice |
54% | 100% |
46% | 88.5% |
73% | 100% |
| 41. |
XVI Liceum - Katowice |
58% | 100% |
44% | 87.5% |
70% | 100% |
| 42. |
Technikum im. Stanisława Szumca - Bielsko-Biała |
64% | 97.8% |
39% | 68.9% |
69% | 97.6% |
| 43. |
Technikum nr 2 - Katowice |
53% | 94.2% |
51% | 88.5% |
67% | 98.1% |
| 44. |
Technikum nr 3 - Częstochowa |
61% | 99.2% |
45% | 76% |
65% | 95.2% |
| 45. |
Technikum nr 4 - Gliwice |
50% | 98.5% |
54% | 88.2% |
67% | 98.2% |
| 46. |
Technikum nr 11 - Bielsko-Biała |
51% | 100% |
46% | 88.6% |
73% | 100% |
| 47. |
Technikum nr 1 - Katowice |
51% | 95.2% |
50% | 85.7% |
64% | 95% |
| 48. |
Technikum nr 7 - Częstochowa |
62% | 100% |
37% | 82.6% |
63% | 95.7% |
| 49. |
VIII Liceum Samorządowe - Częstochowa |
55% | 100% |
43% | 81.8% |
64% | 100% |
| 50. |
Technikum nr 8 im. Cichociemnych - Gliwice |
51% | 100% |
39% | 66.7% |
72% | 100% |